Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Work&Travel USA, jacys chetni?
Autor Wiadomość
Kubaz 

Wysłany: 7 Styczeń 2016, 01:17   Work&Travel USA, jacys chetni?

Witam wszystkich. Na przelomie starego/nowego roku czlowiek popada w refleksje, zastanawia sie nad swoim nedznym, nudnym zywotem, uklada sobie w glowie rozne postanowienia.

Nadszedl nowy rok - czas dzialania, realizacji nakreslonych celow, bo nie ma tu co zwlekac. Kazdy dzien zwloki przedluza terazniejszosc. Mam nadzieje, ze znajda sie i na tym forum ludzie, ktorzy gleboko pragna zmian, ale zwyczajnie brakuje im do ich realizacji - tak jak i mi - relacji z ludzi, ktorzy Cie rozumieja :)

To slowem wstepu.. Przechodzac do sedna. W tym roku zastanawiam sie nad wyjazdem do USA w ramach programu Work&Travel. Taki luzny temat rzucam, moze cos sie z tego rozwinie, kto wie..

Pozdr ;)

Caroline 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 7 Styczeń 2016, 18:21   

Nie sądziłam, że akurat na tym forum pojawi się taki temat, ale fajnie, że powstał ;)
Ja kilka dni temu zaczęłam wypełniać internetowy formularz na wyjazd ;) jeszcze opłaty, rozmowa z reprezentantem, wiza.... i mogę jechać ;p
Sama chyba nigdy bym o takim czymś nie pomyślała, ale znam osobę, która była na takim wyjezdzie i mnie bardzo do tego zachęciła. Zdecydowałam się spróbować i powiem szczerze jestem tym bardzo podekscytowana, dało mi to dużą dawkę energii do działania i nie mogę się już doczekać wakacji ;)
jak chcesz coś więcej wiedzieć na ten temat czy podyskutować to napisz do mnie ;)

Kubaz 

Wysłany: 29 Styczeń 2016, 23:26   

Czyli brak chetnych?

Odpowiedz do tematu