Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania forum z pomocą Spiknika
Autor Wiadomość
pkidak 

Wysłany: 20 Kwiecień 2017, 23:13   Spotkania forum z pomocą Spiknika

Cześć!

Wiadomo że czasem nie jest łatwo z organizacją wydarzeń, szczególnie jeśli zalęży nam na osobach spoza naszych znajomych, pomyślałem więc że mam narzędzie które pomoże Wam znaleźć bratnie dusze do różnych działań rozszerzając możliwości forum.

Do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem SPIKNIK.PL z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.

Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i organizować spotkania użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.

Każdy na tym zyska, forumowicze zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, zebranie składu do pomysłu, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.

Na Spikniku można też organizować różne wymiany, wspólną naukę itp.

Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.

Adres:

https://spiknik.pl/

Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje

Pozdrawiam,
Karol

LadyJ 

Wysłany: 21 Kwiecień 2017, 14:09   

Reklama czy dobroczynność ?

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 21 Kwiecień 2017, 17:26   

Obawiam się, że niewłaściwie formułujesz treść postu. Powinno być coś w stylu:
Janusz odkrył NIESAMOWITY sposób na poznawanie nowych ludzi zupełnie za darmo! SPRAWDŹ jaki!

Jestem pewna, że zachęcisz tym całe rzesze użytkowników!

alkohol to zło 
Kamil

Wysłany: 21 Kwiecień 2017, 17:33   

Też kiedyś krytykowałem takie reklamy, aż w końcu zainteresowałem się jedną mało znaną stroną na-kawe.net reklamowaną kilka lat temu przez kogoś na tym forum. Strona była mała, ale całkowicie darmowa i fajnie zrobiona. Nie kojarzę nawet, żeby były na niej dostępne jakieś lepsze płatne opcje. Poznałem na niej jedną osobę i spotkałem się z wrocławską ekipą. Jakiś czas później z powodu braku funduszy została zamknięta i pamiętam smutek jej użytkowników.
Nie bronię tej konkretnej strony spiknik.pl, bo jej nie znam i nawet nie zarejestrowałem się na niej, ale chcę powiedzieć, że nie wszystko, co jest reklamowane, musi być złe.

pkidak 

Wysłany: 22 Kwiecień 2017, 20:21   

Dzięki za odpowiedzi :)
Wolę jednak Bindi normalnie wprost polecać Spiknika, da radę bez jakiś ekstra tekstów ;)

Tak szczerze to po prostu jako jeden z założycieli pomyślałem, że poszukam for internetowych dla których idea Spiknika dużo by pomogła, a że na razie sami chcemy finansować wszystko (wiadomo jak bywa), to nie wiem czy można to nazwać taką klasyczną reklamą.

Gdy poznacie Spiknika i się z nim oswoicie, to myślę że zakochacie się w nim tak jak my :) A plany i ambicje udoskonalania go mamy duże :)

Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu