Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ParkRun
Autor Wiadomość
ekstra_intro 

Wysłany: 23 Czerwiec 2017, 14:15   ParkRun

Bierze ktoś z forum udział w tych biegach lub ma ochotę na odrobinę rywalizacji? :) Lokalizacja dowolna, byle w kraju :)

gmazur1 

Wysłany: 29 Czerwiec 2017, 11:17   

Świetny pomysł. Ale ja nie dam rady. :D

Vroo 

Wysłany: 29 Czerwiec 2017, 18:34   

W parkrunach nigdy nie startowałem, to jest chyba dla tych ktorzy w kazdy weekend muszą w zawodach wziac udzial :) rozwazam teraz bieg powstania, bo przywrocili 5km (ten dystans w lipcu lubię), ale pewnie sobie odpuszczę, bo przez kontuzję kolana od paru tygodni prawie nie biegałem.

Batkocz 
Admin

Wysłany: 29 Czerwiec 2017, 22:10   

Vroo napisał/a:
rozwazam teraz bieg powstania
Ja też rozważam czy ryzykować wydanie 50 zł na marne, bo również przez kontuzje kolana nie biegam, ale jest jeszcze miesiąc więc może zdąże sie wykurować.
ekstra_intro napisał/a:
Bierze ktoś z forum udział w tych biegach lub ma ochotę na odrobinę rywalizacji? :) Lokalizacja dowolna, byle w kraju
Ja kiedyś rozważałem ale wtedy mi terminy nie pasowały, bo one są chyba w sobote rano. Teraz bym już mógł, ale dopiero jak wylecze kontuzje.

ekstra_intro 

Wysłany: 2 Lipiec 2017, 01:05   

Tak, parkrun jest tylko w soboty, o stałej godzinie 9:00. Ale nie trzeba w każdą sobotę w nim uczestniczyć, nie ma żadnych przymusów :) Od zawodów typu "Bieg Powstania" jest o tyle lepszy, że jest darmowy, a tak samo jak na zawodach jest pomiar czasu, atestowana trasa, a jak ktoś sobie życzy to i koszulkę pamiątkową oraz fotki z biegu dostanie za free :) Jak się bywa regularnie i ma ochotę to i o nowych znajomych z biegową pasją nie trudno. Impreza odbywa się w ponad 40 lokalizacjach w kraju i kilkunastu państwach na świecie, także pozwiedzać też można przy okazji; w Gdyni mają bardzo fajną trasę biegową, bezpośrednio przy Bulwarze Nadmorskim, bardzo fajnie to wygląda jak przeszło setka osób leci rozciągnięta na całej długości bulwaru, jak będziecie kiedyś w Gdyni to polecam wziąć udział, fajna sprawa, sympatyczni ludzie bardzo :)

PS Pakiet na bieg powstania jak kupisz a nie będziesz mógł wykorzystać, to zawsze możesz odsprzedać; zauważyłem w ubiegłych latach, że bardzo wiele osób zgłasza się na ostatnią chwilę, jak już pakietów brak.

ekstra_intro 

Wysłany: 28 Lipiec 2017, 08:29   

Uczestniczy ktoś jutro w biegu powstania Warszawskiego?

Batkocz 
Admin

Wysłany: 28 Lipiec 2017, 17:11   

ekstra_intro napisał/a:

Uczestniczy ktoś jutro w biegu powstania Warszawskiego
Niestety przegrałem z kontuzją i odsprzedałem swój pakiet. Będę oglądał bieg z balkonu.

Odpowiedz do tematu