Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Bobolice 2012
Autor Wiadomość
Miroslaw_Hermaszewski 

Wysłany: 15 Kwiecień 2012, 21:41   

Paweł, regiokarnet jest ważny w pociągach regio, interregio i regioekspres (http://www.przewozyregionalne.pl/faq,s,0,49.html) Proponuję abys sobie bilet kupił wcześniej niż w Warszawie (szczególnie jeśli do Warszawy zamierzasz dojechać którymś z wymienionych pociągów!). Przy kupnie biletu będziesz musiał podać imię i nazwisko (bilet jest imienny) i dopisać numer dokumetu ze zdjęciem. Bilet ma dołączoną karteczkę z miejscem na 3 pieczątki legalizujące ważność biletu na dany dzień. Możesz więc bilet kupić już teraz i poprosić o legalizację na 30 kwietnia.

Cytat:
A czemu 9,5, masz cienki śpiwór?

Bo ja ogólnie jestem ciepłolubny :) ale podejmuję wyzwanie i obniżam próg graniczny do 5 stopni :)

ShySe 

Wysłany: 15 Kwiecień 2012, 22:06   

O Boże, to z Lublina tam trzeba jechać przez Warszawę? Nie da się jakoś przez Stalową Wolę? To już szybciej (i taniej) byłoby chyba autobusami?

ShySe

Pawel831 
b

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 12:01   

ShySe napisał/a:
Boże, to z Lublina tam trzeba jechać przez Warszawę?

Jeśli ta uwaga była do mnie to ja już nie mieszkam w Lublinie tylko niedaleko Białej Podlaskiej. Tam jest dworzec PKP i stamtąd bardziej opłaca się jechać do Warszawy i potem z Warszawy do Zawiercia. Z Lublina na pewno są jakieś inne możliwości.

Ale busy też są i właśnie ciągle zastanawiam się czy nie lepiej będzie jak pojadę trochę wcześniej busem do Warszawy i tam będę miał więcej czasu niż te 20 minut na przesiadkę. Spokojnie sobie kupię bilet albo ten karnet. Albo kupię sobie ten karnet u siebie na dworcu. Mam tyle opcji, że na pewno będzie dobrze.

Obawiam się że mój pociąg do Warszawy to żaden z promocyjnych ale jeszcze to sprawdzę. Teraz serwery PKP są przeciążone i nie da się wyświetlić rozkładu jazdy.

Adik 

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 14:10   

Chciałbym zapytać: czy nie jest jeszcze za późno na rezerwację miejsca w tym schronisku? :P Właśnie zacząłem poważnie myśleć o tym przyjeździe. Tym bardziej, że najprawdopodobniej pojadę później jeszcze na pewien inny zjazd w pobliże Cieszyna w dniach 4-6 maja. Także mógłbym sobie cały weekend majowy świetnie zagospodarować.

modrzewina 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 17:59   

Jeśli znajdziesz sobie jeszcze jedną osobę, to będę mogła zarezerwować dla Ciebie pokój 2 osobowy, ale warunek przyjeżdżacie od 28 kwietnia do 3 maja. Masz dwa dni na załatwienie sobie towarzystwa. Jak już je sobie znajdziesz to daj znać. (Jeśli uważasz że pokój 2 osobowy jest za drogi, to ktoś na 100% wymieni się z Tobą na dwa miejsca w pokoju 4 osobowym).
Do wszystkich jadących: bierzecie ze sobą śpiwory czy pościel dla Was zamawiać, różnica jest w cenie i z tego co pamiętam w temperaturze :mrgreen:

ShySe napisał/a:
O Boże, to z Lublina tam trzeba jechać przez Warszawę?
najszybsze połączenie Poznania z Zawierciem jest przez wieś o nazwie Warszawa Zachodnia

Pawel831 
b

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 18:11   

Cytat:
najszybsze połączenie Poznania z Zawierciem jest przez wieś o nazwie Warszawa Zachodnia

To jeszcze lepiej :) .

Adik 

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 18:35   

Myślę o opcji "pokój 4-osobowy" :P . Wezmę też śpiwór, bo i tak będzie mi potrzebny w Skoczowie, dokąd później pojadę.

Co do terminu - nie dałoby rady zacząć od dnia 29 kwietnia? To i tak wyjdą 4 wymagane noce do tego 3 maja :) . 28 kwietnia niezbyt dałbym radę.

modrzewina 

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 19:07   

Nr telefonu do właścicielki masz na stronie, znajdziesz sobie drugą osobę do pokoju to zadzwoń, zarezerwuj i wpłać zaliczkę, proste jak konstrukcja cepa, nieprawdaż?

Vroo 

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 21:00   

Adik, albo zakombinujcie z Pawłem i Krisem namiot 3-osobowy :)

Adik 

Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 23:17   

Coś się pokombinuje ;) . Ale nie wiedziałem, że Kris też ma przyjechać. Muszę go podpytać.

Królowa 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 16 Kwiecień 2012, 23:25   

Dlaczego boli A i boli B ? Bobolice :570:

modrzewina 

Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 07:03   

Do wszystkich jadących: bierzecie ze sobą śpiwory czy pościel dla Was zamawiać?

Pawel831 
b

Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 10:27   

Dla mnie pod namiot będzie śpiwór.

Batkocz 
Admin

Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 17:31   

Ja biorę śpiwór, pod pościelą ostatnio było mi za zimno.

Pawel831 
b

Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 19:03   

Batkocz napisał/a:
Ja biorę śpiwór, pod pościelą ostatnio było mi za zimno.

Masz rację. Co śpiwór to śpiwór.

zeus 

Wysłany: 18 Kwiecień 2012, 22:39   

Ja się dostosuję do większości. Mogę wziąć śpiwór, nie ma problemu. Byleby ciepła woda była:)

biały_kruk 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 00:35   

Modrzewina i Spółka, w niedzielę 29-tego około godziny 14.30 pojawi się w Bobolicach silna grupa z Górnego Śląska w składzie: ona88, paranoid, been insane i biały kruk. Mamy nadzieję, że do tego czasu nie zdążycie tam narozrabiać i nie pozamykają was w lochach, dzięki czemu będziecie mogli wyjść nam na spotkanie :)
Pojawimy się i wieczorem znikniemy.
Zastanawiamy się już też jakie to atrakcje tam na nas czekają ;) Ja obstawiam, że pewnie DJ Bobo ma być?

Adik 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 05:36   

Ja nie wiem, czy dam jednak radę... Najwyżej w ostatniej chwili pozałatwiam wszystko, co trzeba :P .

modrzewina 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 08:07   

z Zawiercia połączenia do Zdowa http://www.mati-trans.com.pl/odjazdy_do_zdowa.php
Julek kupuj bilet podróżnika, o której godzinie byśmy nie jechali i tak będą to TLK
Cytat:
będziecie mogli wyjść nam na spotkanie
tylko jeszcze napiszcie, w którym kierunku mamy wyjść :mrgreen:

biały_kruk 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 09:39   

modrzewina napisał/a:
tylko jeszcze napiszcie, w którym kierunku mamy wyjść :mrgreen:

Przede wszystkim musicie wyjść w kierunku drzwi waszego schroniska :) a gdy już będziecie na zewnątrz to przyjdźcie pod bobolicki zamek. My nadejdziemy tam od strony Mirowa. Żeby się łatwo rozpoznać, wystawcie – że się tak wyrażę – na widok publiczny Zeusa. Ci, z którymi będę podobno go znają.

Julek 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 10:19   

Modrzewina, dzięki za info.
Biały Kruk - lepiej na wszelki wypadek wymień się telefonami z kimś żeby było na 100% pewne ze się spotkamy, a nie tutaj się już umawiac w jakimś miejscu... Ja na pewno będę wtedy, to jak chcesz mogę ci dać nr na PW.

biały_kruk 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 10:29   

No pewnie, że telefon się przyda. Dawaj na PW :)

Julek 

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 11:25   

Ok, napisałem

Pawel831 
b

Wysłany: 21 Kwiecień 2012, 22:33   

biały_kruk napisał/a:
Pojawimy się i wieczorem znikniemy.

A ja mam inne pytanie. Dlaczego wieczorem znikniecie? Ja będę dopiero 30 i już się z wami nie zobaczę? Będzie mi z tego powodu smutno. Zostańcie chociaż kilka dni. Chciałbym was poznać.

biały_kruk 

Wysłany: 22 Kwiecień 2012, 01:49   

Paweł, no cóż, nic nie poradzimy, że weekendy zwykle kończą się w niedzielę wieczorem i następnego dnia trzeba być już gdzieś indziej. Mnie też nie jest do śmiechu z powodu tego, że się nie zobaczymy, ale myślę, że w tym przypadku zadziała powiedzenie, co się odwlecze to nie uciecze :) Zresztą, może Twoje słowa przekonają kogoś z moich towarzyszy żeby zostać dłużej, tego nie wiem.
Tak na marginesie, wbrew temu, co się może wydawać, ja w naszej ekipie jestem jedynie gościem od trzymania kierownicy i patrzenia na drogę, no ale gdzie by się komu chciało zaglądać do działu spotkań na stronę niesmialosc.net żeby sprawdzić KOGO mamy w składzie :P

Odpowiedz do tematu