Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Metallica Warszawa Bemowo 10 maja
Autor Wiadomość
modrzewina 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 3 Luty 2012, 08:49   Metallica Warszawa Bemowo 10 maja

Szukam osób, które się wybierają :)
http://www.livenation.pl/...-poland-tickets

terefere 
Andrzej

Wysłany: 3 Luty 2012, 21:32   

Ciekawe kto bedzie tym special guest... Jezeli Black Sabbath, to bedzie genialnie. Ja planuje jechac.

Iron 

Wysłany: 3 Luty 2012, 22:48   

Zastanawiam się czy BS wogóle będzie grało a jeśli tak to w jakim składzie? Tony chory , Bill Ward prawdopodobnie zrezygnuje bo nie może się dogadać odnośnie kontraktu…
No nic , słyszałem ,że jako special guest ma być Slipknot ,Velvet Revolver i Queen m.in. ale to plotki, zobaczymy.
Ja będę na pewno.
Dodam tylko ,że skład prezentuje się na razie tak:
Metallica
Gość specjalny (ogłosimy wkrótce) (może będą dwa zespoły?)
Black Label Society
Gojira
Acid Drinkers
Hunter
Luxtorpeda

Bilety już w sprzedaży.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 3 Luty 2012, 22:57   

Bedzie, skoro trasa po Europie juz dawno zakontraktowana to trzeba sie wywiazac z umow. Czytalem wpowiedzi Tony'ego, ze choroba nie przeszkodzi mu w koncertowaniu.
Moglby byc jeszcze Soundgarden.

Iron 

Wysłany: 3 Luty 2012, 23:09   

Czytałem wypowiedzi Tony’ego i życzę mu zdrowia ale to już nie będzie oryginalny skład bez Billa – prawdopodobnie zastąpi go Vinny Appice ,który zaakceptuje kaskę Billa :>

terefere napisał/a:
Moglby byc jeszcze Soundgarden

Oooo tak - Soundgarden i Kyuss Lives :580: -chciałbym!!!

[ Dodano: 3 Luty 2012, 23:14 ]
oczywiście BS bez Billa posłucham także z miłą chęcią jeśli będą:)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 4 Luty 2012, 10:27   

Iron napisał/a:
terefere napisał/a:
Moglby byc jeszcze Soundgarden

Oooo tak - Soundgarden i Kyuss Lives :580: -chciałbym!!!

A jednak nic z tego, przejrzalem trase Pearl Jam i 10 maja Cameron bedzie gral z nimi koncert gdzies na Florydzie, trudno bedzie mu sie rozdwoic, a trasa Europejska Soungarden rusza dopiero 25 maja, zeby nie kolidowac z PJ :/

Iron 

Wysłany: 5 Luty 2012, 09:35   

Szkoda,bo nie mam ich jeszcze na tapecie ,chętnie bym posłuchał ale prawda jest taka,że i tak idziemy na Metallice :mrgreen: i to jest główny magnes :564:

Iron 

Wysłany: 11 Luty 2012, 20:53   

Na fejsie evil nation jest info ,że w poniedziałek mają ogłosić gościa specjalnego,czekamy :one:

Iron 

Wysłany: 13 Luty 2012, 18:00   

Gadałem ze znajomymi wcześniej na temat całego soni supportów i gościa dzieki któremu ta edycja miała być najlepsza i miała przyćmić poprzednie dwie – tak na swoich stronach pisało Live Nation i pompowało ten balon...Mówiłem wszystko tylko nie Machine Head z którym notabene Meta częsta gra (np. widziałem ich u nas w 2008 roku w Chorzowie+ wiele innych tras)(ponadto MH gra w tym roku na Woodstok i to zagra cały set a nie kilka nędznych ochłapów)...a tu godzina 10:00 sprawdzam i masz ci los ....Machine Head :evil: .To ma być zespół ,który będzie special guest star???Mogli ich ogłosić jako następny z zagranicznych zespołów grający na dużej scenie przed Metallicą..Nic do nich nie mam i pewnie pójdę ale już bez ciśnienia.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 13 Luty 2012, 19:04   

Mialo byc jak nigdy, a wyszlo jak zawsze :) (porownujac coroczne sklady z naszej edycji festiwalu z tym, co dostaja w Czechach czy nawet Bulgarii). Z Machine Head to pojscie na latwizne, chociaz tez pamietam, ze ten koncert przed Metallica w 2008 byl jednym z najbardziej hmm... intensywnych na jakim bylem. Ale pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce...

Iron 

Wysłany: 13 Luty 2012, 20:10   

Teraz już tak na chłodno :P miało być jak nigdy ale to jest właśnie marketing i dobry slogan to podstawa.Nikt by nie napisał ,że „zapraszamy na najgorszą edycję Sonisphere macie kupujcie bilety i cieszcie się ludzie” – uczciwie by było gdyby MH ogłosili jako kolejny zespół przed meta i nikt nie miałby pretensji a tak to jest rozczarowanie i po prostu...kicha.
Choć szczerze mówiąc to inne zespoły o których było słychać to absurd a BS to marzenie...

terefere napisał/a:
Ale pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce...

obyś miał rację ,że to jedno miejsce w ogóle istnieje :?:

terefere 
Andrzej

Wysłany: 13 Luty 2012, 20:53   

Niestety, prawa biznesu sa takie, zeby ciac koszty na maksa i czerpac jak najwieksze zyski, a to moze sie udac tylko z Metallica jako gwiazda wieczoru. Teraz mogliby juz nikogo nie dokladac, a frekwencja i tak bylaby na pewno wieksza niz na zeszlorocznych Ironach i Motorhead.

Iron napisał/a:
terefere napisał/a:
Ale pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce...

obyś miał rację ,że to jedno miejsce w ogóle istnieje :?:

Na plakacie bylo Special Guests wiec licze, ze co najmniej 2 ich jest.

Iron 

Wysłany: 20 Luty 2012, 20:18   

Mały offtop ale pisaliśmy wcześniej o Black Sabbath-kilka dni temu potwierdzono ,że :Zespół Black Sabbath poinformował za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku, że trasa koncertowa po Europie nie dojdzie do skutku. Wyjątkiem będzie koncert w ramach brytyjskiego "Download Festival", który odbędzie się 10 czerwca 2012 r.
Jako zastępstwo dla legendy heavy metalu zaplanowano koncerty z cyklu "Ozzy & Friends". "Ozzy Osbourne wystąpi w większości miejsc, w których wcześniej planowane były koncerty Black Sabbath (...). W ramach pierwszych w historii występów 'Ozzy & Friends' pojawią się goście w postaci Geezera Butlera (który na znak szacunku i wsparcia dla przyjaciela Tony Iommiego połączy siły z Ozzym na set utworów Black Sabbath) i były członek grupy Ozzy'ego Zakk Wylde. Dodatkowo na niektórych koncertach Ozzy'emu towarzyszyć będzie jego długoletni współpracownik i przyjaciel Slash oraz inni goście, którzy przyłączą się do trasy na różnych jej przystankach".

No to o reunion BS można zapomnieć wiele osób kupiło już bilety na szczęście można zwracać.

Iron 

Wysłany: 9 Maj 2012, 18:37   

Czy ktoś z forum wybiera się jutro na koncert?Jeśli tak to piszcie tutaj lub na priva to się zgadamy :)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 9 Maj 2012, 18:58   

Dobrze kojarze, ze na przedostatnim festiwalu byla calkiem liczna reprezentacja naszego forum?

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 9 Maj 2012, 19:47   

metalica skonczyla sie na the wall, bez slasha i kurta cobaina to juz nie to samo. szkoda, ze jeden odszedl do ac/dc, a drugi skoczyl z okna, bo bym sie wybral na ten koncert i posluchal starej, dobrej ekipy

Vroo 

Wysłany: 9 Maj 2012, 20:08   

Ja w końcu nie idę. Poszedłbym na samą Metę (no z Luxtorpedą, świeżutka płyta dzisiaj przyszła), ale nie na cały spęd zespołów o których nigdy nie słyszałem. :)

Iron 

Wysłany: 9 Maj 2012, 20:33   

..ale Vroo możesz przyjść na samą Mete i gwarantuje ci ,że kupisz bilet na miejscu za niewiele ponad połowę ceny nominalnej(im później tym taniej) tak więc zastanów się jeszcze :)

terefere napisał/a:
Dobrze kojarze, ze na przedostatnim festiwalu byla calkiem liczna reprezentacja naszego forum?

Ja wiem czy liczna ?sprawdziłem wątek koncerty i zadeklarowały się trzy osoby z czego każdy przyszedł oddzielnie no chyba ,że o czymś nie wiem ;-)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 11 Maj 2012, 14:51   

I jak, byliscie? Koncert dobry; wiadomo, ze Metallica skonczyla sie na Kill'em All ;-) ale w koncertowej wersji nie skonczy sie jeszcze przez kilka dobrych lat (bo nie wyobrazam sobie 60-kilku letnich dziadkow wygladajacych wiarygodnie grajac Master Of Puppets).
Jedyny minus to organizacja koncertow na Bemowie, a dokladniej beznadziejna akustyka na tym lotnisku. Wiadomo - duzy, otwarty, niczym nie ograniczony teren, wiec dzwiek rozmywa sie we wszystkich kierunkach, a jak do tego jeszcze dojdzie wiatr to juz w ogole jest tragicznie. Dzwiekowcy znowu postawili na glosnosc, przez co tak samo jak na poprzedniej edycji bylo slychac jeden wielki lomot (na Machine Head chcialo sie uciekac jak najdalej od sceny, bo rozsadzalo glowe). Dlatego przy nastepnym koncercie Metalliki zglaszam petycje: NIE dla Bemowa! :evil:

Iron 

Wysłany: 11 Maj 2012, 19:46   

Co tu dużo mówić.Mega gig.Na 100% najlepszy koncert Metalliki jaki widziałem na żywo (a to już czwarty jaki widziałem).Swietny set super atmosfera widać było ,że chłopakom się chce grać i nie odrabiają pańszczyzny.Kto nie był niech żałuje.
Cały festival zszedł mi w mgnieniu oka – kursowałem między małą a dużą sceną i widziałem praktycznie wszystkie wystepy.Bardzo dobrze przyjęte przez publikę Acid Hunter i Luxtorpeda na których koncercie zabrakło prądu na dobre 5-7 minut(sam popis trwał 30min) ale brawurowe wykonanie „Autystycznego”poprawiło wszystkim humor.Co do nagłośnienia Na Machine Head ale i też na Gojiri to się zgadzam - tego nie dało się słuchać :evil2: .

Mam nadzieję ,że za rok Sonisphere znowu do nas zawita :D

gmazur1 

Wysłany: 21 Maj 2012, 09:28   

A kiedy Iron Maiden?

Iron 

Wysłany: 25 Maj 2012, 11:34   

Jest duża szansa 8-) ,że w przyszłym roku w Wawie na Soni.

Odpowiedz do tematu