Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Iron
10 Październik 2015, 15:00
Konferencje na Skype
Autor Wiadomość
Tulkas 

Wysłany: 10 Październik 2015, 13:36   Konferencje na Skype

Jako, że pomysł z grupą nie wypalił, postanowiłem spróbować od innej strony. :)

Otóż postanowiłem rozpocząć organizowanie cotygodniowych konferencji na Skype dla naszego forum. Najbliższą planuję zorganizować już w tę niedzielę o godzinie 18:00 (tak żebyśmy zdążyli się nagadać przed meczem :P ) Wziąć udział będzie mógł oczywiście każdy, kto wyrazi na to ochotę. Celem jest przede wszystkim przełamywanie nieśmiałości i wspieranie integracji forumowiczów.
Osoby chętne powinny zostawić tu, lub za pośrednictwem PW namiary na siebie (swój nick na skype), abym mógł ich dodać do rozmowy.

Chciałbym też w tym miejscu ustalić parę rzeczy związanych z organizacją.

1. Konferencje będą się odbywać co tydzień w sobotę lub niedzielę. Postanowiłem na razie nie ustalać całkowicie sztywnych ram, bo może to nam stale wyłączyć z dyskusji niektórych użytkowników, którym określona pora z różnych powodów by nie pasowała. Najlepiej żebyśmy takie szczegóły dogadywali wspólnie przed weekendem. Podana wyżej data również powinna być traktowana jako punkt wyjścia do dyskusji, niż odgórny nakaz organizatora ;)

2. Domyślnie będziemy rozmawiać bez kamerek. Wiem bowiem z własnego doświadczenia, że podnoszą one nieco poziom nerwów podczas rozmowy ;) Jeżeli ktoś będzie czuł się odważny, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby nam się pokazał, ale nie powinniśmy nigdy wywierać na nikogo w tej sprawie presji.

Serdecznie zapraszam

Tulkas :D

Jeśli chcesz pogadać, pisz bez skrępowania o każdej porze, na pewno odpowiem :)

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 10 Październik 2015, 13:41   

Nie każdy ma kamerkę, ja np. nie mam (tj. w telefonie są w dwie, w PC ani jednej), poza tym bez przesadyzmu.
Może wpadnę, posłucham was:).

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 10 Październik 2015, 14:46   

Też się wstępnie piszę, ciekawa jestem co z tego wyniknie. To może być świetny sposób na pokonywanie nieśmiałości i fajna zabawa :mrgreen:

szinuja1 

Wysłany: 10 Październik 2015, 19:14   

Kurcze, ja akurat bede w pracy wtedy. : (

Tulkas 

Wysłany: 10 Październik 2015, 19:15   

Marti napisał/a:
Nie każdy ma kamerkę, ja np. nie mam (tj. w telefonie są w dwie, w PC ani jednej),

To jeszcze jeden argument za domyślnym nieużywaniem kamerek ;)

Żeby konferencja doszła do skutku, musimy mieć co najmniej dwoje pewniaków + osoba organizatora. Mam nadzieję, że do jutra jeszcze ktoś się zgłosi. :)

szinuja1 napisał/a:
kurcze, ja akurat bede w pracy wtedy. : (

Współczuję pracy w weekend. Ale jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to liczę na rozmowę co najmniej do 20:00, co zostawia pewien margines spóźnienia. A jeśli nie, to powinny być jeszcze kolejne konferencje w następne tygodnie :)

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 10 Październik 2015, 19:34   

Ty jestes organizatorem. Po co jeszcze jeden?

Tulkas 

Wysłany: 10 Październik 2015, 20:00   

Marti napisał/a:
Ty jestes organizatorem. Po co jeszcze jeden?

Może nie wyraziłem się precyzyjnie. Chodziło mi o to, że oprócz organizatora (czyli właśnie mnie :D ) potrzebne są jeszcze co najmniej dwie osoby, które na pewno wezmą udział. Po prostu mówiłem o tym, co uważam za niezbędne minimum dla powodzenia konferencji. A nadzieję wyraziłem z tego względu, że na razie trochę nas mało, więc jeżeli ktoś zrezygnuje, to konfy nie będzie. :)

Paki 

Wysłany: 10 Październik 2015, 21:52   

To ja się zgłaszam :) Mój nick to: pakerro666

mmarta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 10 Październik 2015, 22:05   

kiedyś rozmawiałam z Tulkasem i było fajnie więc jeśli się wyrobię z nauką to z chęcią dołączę;)

Pawel831 
b

Wysłany: 10 Październik 2015, 23:53   

Mogę dołączyć jeśli szukacie większej ilości osób. Piszcie kiedy będziecie to robić.

Tulkas 

Wysłany: 11 Październik 2015, 13:56   

mmarta napisał/a:
kiedyś rozmawiałam z Tulkasem i było fajnie więc jeśli się wyrobię z nauką to z chęcią dołączę;)

Dziękuję za tak miłe słowa :oops: oczywiście będziesz jak najbardziej mile widziana na konferencji ;)

Pawel831 napisał/a:
Mogę dołączyć jeśli szukacie większej ilości osób. Piszcie kiedy będziecie to robić.

Zawsze szukamy większej liczby uczestników. A najbliższa konferencja już dzisiaj o godzinie 18:00 Wszystko wskazuję na to, że się odbędzie, więc zapraszam. Im więcej nas tym lepiej :)

Pawel831 
b

Wysłany: 11 Październik 2015, 15:39   

Hmmm. Jadę właśnie na lodowisko. Pierwszy raz w tym sezonie. I nie zdążę wrócić bo do 18 będę jeździł. Dam znać jak wrócę to może na chwilę się odezwę. Lodowisko to dla mnie priorytet :-) .

Tulkas 

Wysłany: 11 Październik 2015, 16:04   

Wychodzi na to, że kolejne konferencje powinny być organizowane o późniejszych godzinach, bo wiele z was uznało to za zbyt wczesną porę :)

Zaczynamy za godzinę.

mmarta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 11 Październik 2015, 20:13   

wiedziałam, że o czymś zapomniałam! w sumie to fizjologia mnie pochłonęła a noc jest taka krótka;/

Tulkas 

Wysłany: 11 Październik 2015, 23:08   

Pragnę oznajmić, że konferencja zakończyła się powodzeniem 8-) Na początku było nas trzech, ale z czasem grono to powiększyło się do piątki osób. Przez prawie 4 godziny rozmawialiśmy na najróżniejsze tematy i graliśmy w gry na kurniku. Ogólnie myślę, że naszą małą konferencję możemy uznać za udaną. Dziękuję wszystkim uczestnikom :)

Następna konferencja mogłaby się odbyć dokładnie tydzień po dzisiejszej - czyli w niedzielę o 18:00. Jeżeli komuś dzień lub godzina nie pasuje, niech napisze, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Ostateczna decyzja co do dokładnej daty powinna zapaść najpóźniej do czwartku wieczorem. Jeśli nikt nie zgłosi do tego czasu obiekcji, to zostajemy przy powyższym terminie. :)

mmarta napisał/a:
wiedziałam, że o czymś zapomniałam! w sumie to fizjologia mnie pochłonęła a noc jest taka krótka;/

Zawsze możesz wpaść za tydzień. Przewiduję, że konferencje będą tu funkcjonować przez jakiś czas :)

szinuja1 

Wysłany: 11 Październik 2015, 23:54   

To wychodzi na to, ze ja znow nie moge. :P Za to w Sobote kazda godzina mi by pasowala, gdyby Sobota w ogole wchodzila w gre.

Tulkas 

Wysłany: 12 Październik 2015, 17:45   

W grę wchodzi każdy dzień weekendu ;) Moglibyśmy w takim razie przesunąć datę kolejnej konferencji na sobotę, na godzinę 20:00 Pasuje wam to?

Tulkas 

Wysłany: 15 Październik 2015, 23:14   

Ogłaszam, że najbliższa konferencja rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00 Zapraszam wszystkich zainteresowanych ;)
Ewentualni nowi uczestnicy jak zwykle proszeni są, o zostawienie namiarów na siebie tu lub przez PW.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 15 Październik 2015, 23:39   

Formalnie do dzwonisz do wszystkicn ktorzy podali nick czy do wszystkich, ktorzy zameldowali sie na dany dzien?

Tulkas 

Wysłany: 16 Październik 2015, 14:48   

Powinienem napisać już wcześniej, że oczywiście wszyscy chętni na najbliższy termin powinni jakoś potwierdzić swój udział (tu lub przez skype) Tyczy się to tak samo tych, którzy podali już swoje nicki wcześniej i brali udział w poprzedniej konferencji jak i nowych. nie chciałbym przecież nikogo ciągnąć do rozmowy na siłę. :P

smutno 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 17 Październik 2015, 14:36   

Tulkas napisał/a:
w sobotę o godzinie 20:00

Zainstalowałam sobie aplikację w telefonie i mam nawet słuchawki, ale smutno nie mam czasu o tej godzinie, może następnym razem. W każdym razie jestem gotowa pod względem technicznym.

Iron 

Wysłany: 18 Październik 2015, 16:43   

Jak udała się kolejna konferencja ;) Duża frekwencja była ? :)

Aureliusz 
Ten który wiele wie

Wysłany: 18 Październik 2015, 17:27   

zanotowałem trzy osoby ale wpadłem na chwile, poza poza mną było więcej ludziuw.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 18 Październik 2015, 20:04   

Mnie pozamiatała kwestia "ludzie nic nie piszą na forum, bo oni ich banują":)

Tulkas 

Wysłany: 19 Październik 2015, 00:32   

Pod względem frekwencji i dynamiki grupy ostatnia konferencja była podobna do tej sprzed tygodnia. Znowu zaczynaliśmy we trójkę, jednak z czasem liczba ta się powiększyła. Wczoraj (właściwie już przedwczoraj :P ) Naliczyłem w sumie 6 osób, które przewinęły się przez konferencje o różnych godzinach. Ani razu jednak nie przekroczyliśmy liczby 4 uczestników jednocześnie.

Natomiast na datę kolejnej konferencji proponuję najbliższą niedzielę (25 października) o godzinie 18:00 Tak jak i poprzednio wszelkie zastrzeżenie co do daty proszę zgłaszać najpóźniej do czwartku wieczór, tak abyśmy mogli ustalić ostateczną datę z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dobranoc :)

Odpowiedz do tematu