Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester (łódzkie) Last Minute
Autor Wiadomość
PanKraft 

Wysłany: 27 Grudzień 2016, 14:07   Sylwester (łódzkie) Last Minute

Witam. Jako, że nie wiem jak to za bardzo będzie z moim sylwestrem to mam pewną pokręconą propozycję. Otóż, czy byłby może ktoś jeszcze kto nie ma albo ma niepewne plany na sylwestra a chciałby gdzieś jednak wyjść? Głównie mam tutaj na myśli coś w woj. łódzkim i to najlepiej w miastach, a najlepiej w Łodzi, bo jednak tam się jednak sporo rzeczy będzie działo, no i najłatwiej mi będzie tam dojechać. Dodam, że mam 18 lat, więc raczej młokosem jeszcze jestem, no ale są na tym forum pewnie i młodsi. Ale tak naprawdę to tak powyżej 16 lat to wiek nie ma gra dla mnie większej roli. Ja niczego nie oczekuje, może poza odrobina kultury. Wystarczy mi tylko jak kawałek się przejdziemy, nawet po prostu zobaczymy co się dzieje i ot, wszystko. Chociaż na ciekawsze propozycje też jestem otwarty.
Jeszcze na koniec dodam, że jest to propozycja na razie tylko hipotetyczna i nie wiem czy coś z niej wyjdzie.
Jednak proszę pisać, nawet jak mnie nie będzie, to kto wie, może sami się dzięki temu tematowi zgadacie. Raczej zawsze to milej wyjść gdzieś na sylwestra niż siedzieć w domu :D

PS Nie gryzę :P
To jak?

Odpowiedz do tematu