Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Krajowy zlot 2017
Autor Wiadomość
terefere 
Andrzej

Wysłany: 27 Sierpień 2017, 09:12   

Takie osoby przychodzą po prostu na spotkanie i zamawiają herbatę lub sok pomarańczowy, a nie sfochowane zgłaszają wiecznie pretensje jak Ty.

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 27 Sierpień 2017, 09:59   

O ile wiem, nie jesteś adresatem mojego pytania. Jeśli będę czuła potrzebę uzyskania od ciebie odpowiedzi, użyję stosownego sposobu, choć wątpię by do tego doszło, ponieważ nie potrafisz się wypowiedzieć bez mniej lub bardziej subtelnego obrażania kogokolwiek.
Zamówienie czego innego niż alkohol wydaje się przeszkadzać Kubaz'owi, stąd moje zapytanie o dolną granicę wieku +18. Nieletni przecież alkoholu zamawiać nie mogą a różnica wieku nie jest duża. To niestosowne, by przy oficjalnym i ogólnym spotkaniu forumowym bez określenia grupy docelowej stawiać takie widełki. Czekam na dalszą listę wymagań, które powinien spełnić potencjalny kandydat na zlot :lol:

Neptun 

Wysłany: 27 Sierpień 2017, 10:56   

Na zlotach dużo osób jest pokroju terefere? Gdy się czyta jego wypowiedzi i niektóre wypowiedzi innych użytkowników, to człowiek od razu jest niechętnie nastawiony do tego typu zlotów. Pytam się bo nigdy nie byłem, a chciałbym się kiedyś na jakiś wybrać.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 27 Sierpień 2017, 12:52   

Różne osoby przyjeżdżają. Niektóre polubisz, inne nie polubią Ciebie, jak to w życiu bywa.

Batkocz 
Admin

Wysłany: 27 Sierpień 2017, 13:19   

Neptun napisał/a:

Na zlotach dużo osób jest pokroju terefere?
Przede wszystkim to wnioskowanie o tym jak ludzie będą się zachowywać na zlocie na podstawie tego jak piszą na forum się nie sprawdza. Niektórzy na forum nic nie piszą, a na zlotach gęba im się nie zamyka, inni wygadani na forum są milczący na zlocie, jeszcze inni są mniej więcej tacy sami jak na forum. A co do terefere to go spotkałem i na mnie robi pozytywne wrażenie co nie znaczy, że wszystko co piszę na forum mi się podoba (patrz: ostrzeżenie).

modrzewina 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 27 Sierpień 2017, 17:27   

Neptun napisał/a:
Na zlotach dużo osób jest pokroju terefere?
Na zlotach są głównie tacy ludzie jak terefere, czyli nieśmiali. Akurat terefere jest jedną z osób, które bardzo chciałabym jeszcze kiedyś spotkać :)
To co organizujecie to tylko spotkanie, skoro jest ono ogłoszone publicznie, to nie rozumiem stawiania specjalnych wymagań dla uczestników. Stwarzacie sobie niepotrzebnie problemy, zamiast je rozwiązywać. Organizacja czegokolwiek na tym forum to jest jednak wyzwanie (co widać choćby na przykładzie tego wątku), więc nie komplikujcie tego bardziej.

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 28 Sierpień 2017, 06:17   

modrzewina napisał/a:
Akurat terefere jest jedną z osób, które bardzo chciałabym jeszcze kiedyś spotkać :)

Same here (:

pumpkin 

Wysłany: 28 Sierpień 2017, 08:46   

Kubaz napisał/a:
Po pierwsze bylbym za okresleniem progu wiekowego 18 lat. Chetnie bym sobie wypil piwko czy 2, a nie nianczyl mlodych, a godzina 13 na to wskazuje

Młodzi już nauczeeeni :P

To jak Kubaz, co proponujesz? :D

Vroo 

Wysłany: 28 Sierpień 2017, 18:34   

A ja terefere nie spotkałem, choć też chętnie bym spotkał. Ale podobnie jak batkocz, zdrowie już nie te na zloty. :)

I potwierdzam, integracja zawsze jest lepsza na spotkaniach gdzie się gdzieś idzie, coś robi, a nie tylko zastanawia, gdzie tu na starym mieście usiąść przy piwie.

pumpkin 

Wysłany: 28 Sierpień 2017, 21:07   

Vroo napisał/a:
I potwierdzam, integracja zawsze jest lepsza na spotkaniach gdzie się gdzieś idzie, coś robi, a nie tylko zastanawia, gdzie tu na starym mieście usiąść przy piwie.

Tym co na zlotach się tylko zastanawiali to rzeczywiście współczuje... :P

Batkocz 
Admin

Wysłany: 28 Sierpień 2017, 22:41   

Vroo napisał/a:
zdrowie już nie te na zloty. :)
Nie zdrowie tylko wątroba ;)

Kubaz 

Wysłany: 4 Wrzesień 2017, 22:43   

Jeśli spotkanie się jeszcze nie odbyło to proponowałbym kiedy zaliczę już seminarium :D tj. tydzien / dwa

Miroslaw_Hermaszewski 

Wysłany: 7 Wrzesień 2017, 07:33   

Kubaz, znając życie to nie tylko zdążysz seminarium zaliczyć, ale i magistrem zostać.

Wieloletnie doświadczenie z tego forum mówi, że póki ktoś nie ustali konkretnej daty i miejsca to wszelkie rozmowy na temat zlotu będą wyglądać jak w tej bajce Krasickiego.

Przykład jak prawidłowo organizować zlot dał Marti w wątku o Berlinie.

Kubaz 

Wysłany: 20 Wrzesień 2017, 23:10   

Zaliczylem. Proponuje.

30.09 Warszawa / Poznań*

Odpowiedz do tematu